Możliwość komentowania Czemu badanie holterem jest tak ważne przy leczeniu schorzeń serca została wyłączona

Czemu badanie holterem ma takie znaczenie przy leczeniu chorób serca
Różnego rodzaju schorzenia serca są bardzo powszechne wśród mieszkańców naszego kraju. Z takich też powodów bardzo duże znaczenie ma ich odpowiednia profilaktyka i diagnoza, co umożliwi uratowanie życia wielu osób. Jeśli pojawią się więc u kogoś kłopoty z układem sercowym, to szybko się powinien wybrać do jakiegoś kardiologa, jaki zleci w razie potrzeby niezbędne badania. Jednym z ważniejszych jest holter RR, umożliwi ono wykrycie szeregu chorób i nieprawidłowości, jakie nie wyjdą na zwykłym EKG. Samo badanie tą techniką nie jest uciążliwe czy bolesne, wymaga tylko od pacjenta noszenia przez całą dobę urządzenia rejestrującego. Do ciała przykleja się wówczas parę elektrod, i to właśnie sygnał z nich zostaje nagrywany. Nie ma ograniczeń co do wykonywania normalnych domowych czynności czy rozmaitych aktywności, istotne tylko będzie to, aby pilnować sprzętu nagrywającego. Po skończeniu badania kardiolog przeglądnie zapisane dane, i jeżeli coś nieprawidłowego zostanie wykryte, to zaproponuje niezbędne leczenie.

+Tekst Sponsorowany+