Możliwość komentowania Zarządzanie Astmą: Co Nowego w Terapii? została wyłączona

Dysfunkcje Seksualne: Rozmowy bez Tabu

Jedną z ostatecznych decyzji, jakie będziemy musieli podjąć po narodzinach naszego dziecka, będzie wybór odpowiedniego doktora pediatry, jaki będzie się opiekował naszą pociechą przez pełne dzieciństwo. Naturalnie nie wybieramy lekarza dziecięcego raz na zawsze i jesteśmy w stanie w każdym momencie odmienić dotychczasowego, chociaż porządniej nie eksperymentować na własnym dziecku oraz od razu wybrać jak najlepszego pediatrę. Do doboru posiadamy doktora pediatrę i lekarza familijnego (internistę) – więcej na ANCHOR. Pierwszy z nich zna się przede wszystkim na schorzeniach dziecięcych i warto wybrać go, kiedy nasze dziecko często cierpi na niedogodności oraz schorzenia charakterystyczne dla tego właśnie okresu w życiu. Natomiast internista to lekarz, który ma prawo poprowadzić cała naszą rodzinę, gdyż jest specjalistą pierwszego kontaktu niezależnie do wieku pacjenta – zdecydujmy się na tego medyka, jeśli od lat korzystamy z jego rad i jesteśmy pewni jego zdolności. Odpowiednio również jest wcześniej spotkać się z lekarzem, żeby przekonać się, czy spełnia nasze wymagania nie tylko w zakresie wiedzy, jakkolwiek też poprawnie jest przyjrzeć się jego gabinetowi oraz obsłudze (np. pielęgniarkom).

1. Kontynuuj

2. Tutoriale