Możliwość komentowania Wykorzystanie wirtualnej rzeczywistości w terapiach medycznych została wyłączona

Jak zapobiegać chorobom serca u osób starszych?

Chociaż przewóz lotniczy rozwija się coraz bardziej, ciągle nie brakuje chętnych, jacy wykorzystują w trakcie zagranicznych wyjazdów z takich środków lokomocji jak autokary. Taki sposób przemieszczania się proponują swoim konsumentom w głównej mierze biura podróży, które aranżują wyjazdy wakacyjne lub narciarskie. Oczywiście transport ten odbywać się musi w odpowiednich warunkach. Przede wszystkim autobus musi mieć odpowiedni standard i posiadać zezwolenie do prowadzenia transportu osób na trasach zagranicznych – rekomendujemy ANCHOR. Co więcej autokar powinien być wyposażony w stosowną liczbę miejsc siedzących oraz toaletę. Ma to przesłanie zwłaszcza w trakcie dłuższych tras. Powinien być też zaopatrzony w pasy bezpieczeństwa, które każdy pasażer powinien mieć zapięte przez pełny czas pozostawania autokaru w ruchu. Autokar na trasach międzynarodowych prowadzić może tylko kierowca posiadający odpowiednie uprawnienia, a na pokładzie powinien również odnajdować się pilot, legitymujący się aktualną legitymacją oraz posiadający znaczący identyfikator.

1. Subskrybuj

2. Artykuł